Camfrog Logo
Ücretsiz video sohbet odalarý
Gerçek zamanlý ses ve görüntü!
Download Yükle
Sadece kýsa bir yükleme.
Sign on Chatoban.Com
Arkadaþlýk sitesi
 Ana Sayfa  Yükle  Satýn Al  Yardým  Ýletiþim  E-Pin  
Sanal hediye nedir?

Sanal hediye arkadaşlarınıza veya arkadaş olmak istediğiniz kişilere verebileceğiniz bir demet sanal çiçek veya bir dilim çilekli pasta olabilir ya da korsanların gizlediği kocaman bir define sandığı. İsterseniz sanal hediyenize kişiye özel bir mesaj da ekleyebilirsiniz. Üstelik bu mesaj sanal hediyeyi gönderdiğiniz kullanıcıya "gizlilik" (privacy) durumunda olsa bile iletilecektir.

Sanal Hediye Kullanıcı Statü Puanları:

Ne kadar çok hediyeniz olursa o kadar çok Camfrog puanına sahip olursunuz. 1-10 puan arası size yıldız verilir. 10-25 puana sahip popüler kullanıcılar yıldız ile ödüllendirilirler. yıldızı almak için puanınızın 25-100 arasında olması gerekmektedir. 100 puana sahip kullanıcılar , 250 puanda ve sonrasında da 500 puanı olan kullanıcılar alırlar. Şayet inanılmaz popüler birisi iseniz ve 750 puanınız varsa almaya hak kazanırsınız. Eğer 1000 puana ulaşmayı başarırsanız bizim Camfrog Platin Ateşi adını verdiğimiz çok özel bir simge olan simgesini göreceksiniz. 90 gün sonra hediyeler kullanıcı profillerinden otomatik olarak silinir ve hediyelerin size verdiği puanlar da kaybolur, işte bu yüzden arkadaşlarınızdan sık sık hediye almalısınız ki puanlarınız hep yüksek kalsın.

Sanal Hediyeler Neden Ücretsiz Değil?

İlk başlarda bu hediyeleri tamamen ücretsiz yapmayı düşündük, ancak araştırmalarımız bize gösterdi ki, bu tarz sanal hediyeleri ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan birçok sosyal ağ sistemi korkunç derecede spam ve istenmeyen mesajlar ile dolmuş durumda. Camfrog'u bir spam ağına dönüştürmemek için de kişiye özel mesajla birlikte gönderilen her sanal hediye için az da olsa bir ücret almayı uygun gördük. Böyle bir ücret almak hem Camfrog'u spamden uzak tutacak hem de sizlere daha yeni ve eğlenceli özellikler sunmamızı finanse edecek.

Arkadaş listemde sanal hediye derecelendirmelerini gizlemek istiyorum. Bu mümkün mü?

Evet. Camfrog client yazılımınızda "İşlemler/Ayarlar" menüsünü açtıktan sonra sırası ile "Genel" ve "İlave" bölümüne girin. Burada "Sanal hediye derecelendirme simgelerini gizle" kutusunu işaretleyip "Tamam"a basmanız yeterli.


© 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün haklarý saklýdýr. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Biliþim Hizmetleri ve Ticaret LTD ÞTÝ firmasýdýr. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.
Kullanım Şartları  Gizlilik ve Güvenlik Politikası  Casus / Reklam Kod İçermez  Teslimat ve İade Şartları  Bayilerimiz